Prins Willem-Alexander heeft aanvaring met journalist

Prins Willem-Alexander verlaat het hotel in Lech. (© AP) Prins Willem-Alexander verlaat het hotel in Lech. (© AP)

De koninklijke familie heeft vanwege het ongeluk van prins Friso continu te maken met hordes fotografen en verslaggevers. Die zijn momenteel niet erg geliefd bij de ongeruste familieleden. Een journalist van het internationale persbureau Associated Press laat weten dat zijn collega een aanvaring had met kroonprins Willem-Alexander.

Kroonprins: Heb je dan geen enkel respect? (© AP)


© getty

© ap

'The royal family is pissed', zegt journalist Philipp Jenne in het Universiteitsziekenhuis in Innsbruck door zijn mobiele telefoon. De man legt uit aan zijn baas dat de familie de aandacht zat is. Een verslaggever van de Volkskrant die bericht over de sfeer tussen de familie en de pers in het Oostenrijkse plaatsje, laat weten dat Jennes collega maandagmorgen een aanvaring met prins Willem-Alexander had.

Bij het verlaten van het hotel, waar de AP-verslaggever postte, zou de oudste zoon van Beatrix die met zijn kinderen op pad was, hebben geroepen: 'Heb je dan geen enkel respect?' Zijn reactie zou overigens het tegenovergestelde effect hebben opgeleverd: de aanwezige media stortten zich bovenop het akkefietje.

'We hebben de fotografen bij het hotel al eerder verzocht terughoudendheid te betrachten', zegt Marianne Wiltjer van de Rijksvoorlichtingsdienst. 'De leden van de koninklijke familie en hun kinderen moeten langs een haag van lichtflitsen zodra ze een voet buiten de deur zetten.' Eén fotograaf is de kinderen zelfs tot op de skipiste gevolgd, meldt het dagblad.

Koningin Beatrix en prinses Mabel zijn aan het begin van de middag in het Landeskrankenhaus in Innsbruck aangekomen om prins Friso te bezoeken.

Nieuwsbron: Algemeen Dagblad (21/02/2012)

Reactie toevoegen


Log In MartRadio

Laatste Nieuws


Sander V. bedreigd in gevangenis op 15 mei 2012, 16.43 in Headlines
Griekenland opnieuw naar de stembus op 15 mei 2012, 16.40 in Headlines
Samsom: Kinderen in armoede door beleid-Rutte op 15 mei 2012, 16.37 in Headlines

Zoeken

Latest Tweets

mArt Agenda

May 2012
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
mArt
Please update your Flash Player to view content.